Zobacz z jaką precyzją można wycinać w sklejce

Zobacz z jaką precyzją można wycinać w sklejce

Sklejka jako surowiec bardzo uniwersalny i łatwy w użyciu nadaje się do różnorodnego zastosowania. Na rynku możemy spotkać się ze sklejką wykonaną z drzew liściastych jak i iglastych, jednak największym zainteresowaniem wśród Przedsiębiorców, jak również Klientów cieszy się ta wykonana z drzewa sosnowego. Wybierana jest ze względu na swoją wytrzymałość, zapewniając odporność na wysokie temperatury, nie kurczy się, ani nie wygina, a przy tym jest bardzo łatwa w obróbce.

Idealnym przyrządem do precyzyjnego cięcia sklejki jest laser. Cienka wiązka lasera o niebywale dużej mocy przecina sklejkę i nadaje jej pożądany kształt. Wybierając przyrząd do cięcia należy brać po uwagę również jakość jego wykonania. Im wyższa jakość lasera tym wycinane elementy będą bardziej precyzyjne, a przy tym wykonane szybko i sprawnie.

Jeżeli masz projekty, które idealnie sprawdzą się do wykonania ich metodą wycinki laserem w sklejce koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy.

Pracujemy wyłącznie na laserach najwyższej jakości, a nasi eksperci w dziedzinie cięcie laserem w sklejce zawsze służą pomocą i radą przy wyborze najkorzystniejszej dla Klienta formy wycinki. Gwarantujemy, że nasze produkty są wykonane z dbałością o każdy szczegół przy zachowaniu jakości oraz szybkiego czasu realizacji. Wykonujemy perfekcyjne cięcia na sklejkach o grubości od 3 mm do aż 12 mm dlatego zakres naszych działań jest bardzo szeroki i nastawiony na Klienta.

Koniecznie sprawdź nasze usługi i zapytaj o wycenę.

Artykuły naszych Czytelników